Ünlü iş insanı Bülent Liçis Çocuklara yardım elini uzattı

Ünlü iş insanı Bülent Liçis Çocuklara yardım elini uzattı

Eylül 7, 2020 Röportaj 0

Ünlü iş insanlarından çocuklara yardım eli uzatıldı. Okul eğitimini zor süreçlerle tamamlamaya çalışan çocuklara yardım etmek amacıyla ortağı ile birlikte görüşen ünlü iş insanı Bülent Liçis, okul ortamının eğitimi oldukça etkilediğini geçtiğimiz günlerde dile getirmişti.

Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği’nden mezun olan Bülent Liçis’le yapılan söyleşide, okul ortamının eğitimi oldukça etkilediğini hatırlatarak, bir okulun bahçe planlamasını yapacağını ve masrafları üstleneceğini vurgulamıştı.

Bülent Liçis başka ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz sorusunu geçiştirirken, sadece çocukların eğitimi ile ilgili olan yardımından şu sözlerle bahsetti:

Kıbrıs’ta birçok dar gelirli aile bulunuyor. Bu ailelerin çocukları zor imkanlar sebebiyle yaşıtlarının gerisinde kalıyor. Çocuklarımızın iyi eğitim alabilmesi adına ben de bir adım atıyorum” diye konuşan ünlü iş insanı, cümlelerine “Ortağım ve ben bu konu üzerine bir toplantı yaptık. Okul bahçe planlamasına ve dar gelirli çocukların kıyafet ve eğitim ihtiyaçları için bütçemizi ayırdık”

Korona virüs nedeniyle okullardaki eğitime bir süre ara verildi. İş insanı Liçis yapılacak yardımın okulların açılmasının ardından uygulamaya geçirileceğini bildirdi.

https://trsondakika.com/businessnews/unlu-is-insanlarindan-cocuklara-yardim-eli/

Bülent Liçis Hakkında

admin:

0 Comments

düşüncelerinizi Paylaşmak İstermisiniz

Email Adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir

Bir yanıt yazın