Güvenilirlik Neden Önemlidir?

Güvenilirlik Neden Önemlidir?

Aralık 10, 2021 Uncategorized 0

44263039_1000x500

Güvenilirlik Neden Önemlidir?

 

Güvenilirlik Neden Önemlidir?

 

Askeri düzen tarzı bir endüstri patronu olmanın yetkinlik oluşturmak için o kadar da kolay olmadığını söyleyen genç işinsanı Bülent Liçis, ‘’Güvenilirlik, ilk etap liderliği için geçit niteliğidir.’’ diye sözlerine başladı.

Liderler Buna Hazır mı?

Güvenilirlik nereden geliyor? veya bu iyi işleri arayan insanlar için anlamının ne olduğunu bilmek gerektiğini söyleyen Bülent Liçis, ‘’Başlangıç olarak doğru deneyimler ışığında, takipçiler arasındaki güven zemininin sağlanması gerekmektedir.’’ Diye sözlerine devam etti.

Güvenilirlik Neden Önemlidir?

Başarılı işadamı Bülent Liçis, ‘’Asıl güvenilirlik, liderlerin görev sürecindeki tanımlamalar ve teslim etme becerileridir. Bu da deneyimle kazanılır. Sonuç olarak, iş gücünüzü arkanıza almak istiyorsanız, güvenilir olmanın olmazsa olmaz olduğunu bilmelisiniz. Güvenilirlik başka yollarla da elde edilebilir.

Yönetme yetenekleri ile farklı bir şekilde güvenilirlik sağlanabilir. Örnek olarak finansal hizmetler, tüm lider pozisyonları en iyi finans uzmanları ile dolu olabilir, ancak CEO’ya başarılı bir şekilde ulaşan kaç kişi olduğu bilinmez. Güvenilirlik, bir şeyde en iyi olmaktan çok daha fazlasıdır.

Bir organizasyon içinde ise lider adayları sürekli olarak sorumluluk üstlenebilir. Güvenilirlik kazanmak ise sadece işte en iyisi olmakla kalmayıp, tutkulu bir şekilde efor sergilemekle ilgilidir.’’ Dedi.

Güvenilirlik Neden Önemlidir?

Kaynak: bülentliçis.com

 Bununla da ilgilenebilirsiniz:

Liderlikte Amaç Nedir?

Bülent Liçis Hakkında

Bülent Licis:

0 Comments

düşüncelerinizi Paylaşmak İstermisiniz

Email Adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir

Bir yanıt yazın